
Patroon
Ravelry patroon: Mini Grim Reaper Amigurumi
Gratis haakpatroon 'Mini Grim Reaper Amigurumi' van Jonas Matthies. 1200 favorieten. Met materialenlijst, technieken en tips.
Mini Grim Reaper Amigurumi
**Ontwerper:** Jonas Matthies
> ❤️ 1,200 favorieten · 🧶 27 projecten gemaakt · ★★★★★ 5.0/5 (6 stemmen)
Over dit patroon
Mini Grim Reaper Amigurumi is een creatief haakpatroon van Jonas Matthies. Een mooie aanvulling op je haakprojecten. Dit patroon heeft moeilijkheidsgraad **Gevorderd beginner**.
Materialen
- **Ontwerper:** Jonas Matthies
- **Garensoort:** Controleer het patroon
- **Haaknaald:** Controleer het originele patroon voor de aanbevolen naaldmaat
- **Overige materialen:** Vulling (voor amigurumi), stopnaald, stekenmarkeringen
Technieken en steken
- Vaste (single crochet)
- Halve vaste (half double crochet)
- Stokje (double crochet)
- Magische cirkel (voor amigurumi)
- Meerderen en minderderen
- Kleur wisselen (indien van toepassing)
Tips voor het haken
1. Lees het hele patroon door voordat je begint 2. Gebruik een stekenmarkering om het begin van elke toer aan te geven 3. Houd je garenbanden bij om kleurnummers te noteren 4. Maak eerst een proeflapje om de steekverhouding te controleren
Geschatte tijd
De werktijd varieert afhankelijk van je haakervaring en de complexiteit van het patroon. Beginners rekenen gemiddeld meer tijd dan ervaren hakkers.
Bron
Dit patroon is afkomstig van Ravelry. en heeft 1,200 favorieten. Voor de volledige instructies en downloads kun je daar gratis het patroon ophalen.
